Ochrana osobních údajů

 

Provozovatel internetového obchodu www.kosmetikamilano.cz, uchovává a zpracovává osobní údaje v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb., ve znění pozdějších předpisů.


Chráníme vaše data

Vaše osobní údaje, které uvedete při nákupu jsou naprosto důvěrná a v žádném případě nebudou poskytnuty třetím stranám. Osobní údaje budou použity jen pro nezbytně nutné úkony spojené s vyřízením objednávky.
Na žádost zákazníka (např. emailem, písemně apod.) budou osobní údaje z databáze vymazány a KosmetikaMilano.Cz je nadále nebude zpracovávat.

 

Kontaktní adresa

Miroslav Murín
Veveří 13
60200 Brno
Emailová adresa: info@kosmetikamilano.cz

Zasílání novinkový emailů

Uživatel souhlasí se zasíláním novinkový emailů na elektronickou adresu Uživatele uvedenou v registraci a dále souhlasí se zasíláním obchodních sdělení KosmetikaMilano.Cz na tuto adresu. Souhlas Uživatele se zasíláním obchodních sdělení je dobrovolný. Uživatel je oprávněn kdykoli tento souhlas písemně odvolat.

Možnosti odhlášení ze zasílání novinkový emailů (odstranění adresy z databáze)

Zašlete žádost na email info@kosmetikamilano.cz a váš email bude vyřazen z databáze

Možnosti odstranění osobních údajů

V případě, že máte zájem o odstranění veškerých osobních údajů, kontaktujte nás na emailu info@kosmetikamilano.cz s touto žádosti. Neprodleně odstraníme všechny osobní či citlivé údaje.


Akce

Všechny akce