Pupa Řasenka Vamp! Voděodolná


Pupa Řasenka Vamp! Voděodolná Zobrazit v plné velikosti

Revoluční typ řasenky s extrémní trvanlivostí * vám vytvoří nevídaně dlouhé a objemné řasy.

289 Kč

9 ml

PUP040080

Dostupnost: Skladem

1 na skladě

Pozor: Poslední kus!

Revoluční typ řasenky s extrémní trvanlivostí * vám vytvoří nevídaně dlouhé a objemné řasy.

Pohled hvězdy za pár vteřin?

VAMP! Waterproof dává tentýž nádherný efekt, jaký mají umělé řasy ale bez nepříjemností spojených s jejich lepením. Vrstva za vrstvou a objem řas nezvykle zvětšuje.

Výsledek? Bezpochyby velmi efektní s dokonalou odolností na vodu, vlhkost a vysoké teploty, s rekordní trvanlivostí a bez rozmazání.
K dispozici v odstínu extra- black pro hluboký a magnetický pohled.

*Test provedený na 20 ženách.
Trvanlivost barvy a makeup výsledek byl vyhodnocen po ponoření do vody a po vystavení vysoké teplotě a vlhkosti.

S nízkým rizikem alergie. Oftalmologicky testováno. Doporučujeme, především pokud máte citlivé oči nebo nosíte kontaktní čočky.


Make up tipy

Začněte od kořínků řas a česejte jich Zik-Zag až po špičky. Díky okamžitému přilnutí a bohaté, krémové skladbě vás Vamp! Waterproof ihned odmění nezvykle vysokým objemem! Na maximálně zdůraznění řas doporučujeme nanášet řasenku střídavě na obě oči, až do dosažení požadovaného objemu. Pro finální styling použijte špičku aplikátoru kolmo k řasám. Na celkem zaschlou vrstvu již nedoporučujeme aplikovat novou vrstvu.

Na odlíčení řasenky použijte dvoufázový odličovač.


technologie

Exkluzivní skladba spojuje přítomnost hydrofobního polymeru s extrémní odolností proti vodě s inovačním plastickým filmogénem, pro dlouhotrvající efekt. Řasy přitom zůstávají stále měkké a pružné, bez jakéhokoli rizika šmouh. Směs přírodního a syntetického vosku dávají řasence opravdu bohatou krémovou texturu s vysokou strukturální schopností.

Textura se dá snadno modelovat a dává možnost vytvářet objem díky obsahu speciálního sférického křemíku, který výborně klouže.

Aplikátor daruje vašim řasám to, co jste si stále přáli! Jeho netradiční zakřivená forma a speciální štětiny ze syntetického vlákna zaručuje bohatý nános řasenky od kořínků řasy až po špičky a vytvoří neobvykle dlouhé a krásné zahnuté řasy. Zaoblená špička umožní dostat se k těm nejkratším a těžko přístupným řasám.

Pupa Vamp!
Speciální sinusový tvar zaručuje nanesení bohatého objemu produktu k okamžitému uvolnění barvy na řasy a získání předimenzovaného objemu s řasy jemnými a flexibilními. 

001 - VAMP! EXTRA ČERNÁ, formule černé barvy kombinuje dva druhy barviv: saze a ultramarínové. Saze dělá řasy okamžitě extračerné; Ultramarínová, speciální černo-modrý pigment, dává přitažlivý, hluboký pohled do očí.

Je vhodná i pro citlivé oči a pro lidi, kteří nosí kontaktní čočky.

Hypoalergenní. Oftalmologicky testovány.

Známka 
Blažena
15.11.2016

řasenka pupa

znám řasenku už pár let, zatím nejlepší, co jsem měla

  Napište svůj názor

  Pupa Řasenka Vamp! Voděodolná

  Pupa Řasenka Vamp! Voděodolná

  Revoluční typ řasenky s extrémní trvanlivostí * vám vytvoří nevídaně dlouhé a objemné řasy.

  Napište svůj názor

  Akce

  Všechny akce